Дизайн

Створимо ефективний та унікальний дизайн упаковки для підкреслення Вашого бренду

Про відділ дизайну

На підприємстві відділ дизайну існує досить давно (з кінця 90-их) і розвивається разом із розвитком підприємства, відповідно до сучасних тенденцій та потреб ринку і сприйняття продукції потенційними покупцями.
Професійні художники-дизайнери зможуть найкращим чином задовольнити Ваші потреби, розуміючи Ваше бачення майбутньої продукції.
Наші дизайнери завжди в пошуку нових ідей та інновацій, що дозволяє нам виготовляти унікальну продукцію, яка привертає увагу споживачів і збільшує продажі клієнтів. Крім того, відділ дизайну використовує сучасні технології та програмне забезпечення, що дозволяє розробляти якісний дизайн продукції в короткі терміни.

Кольоропроба на професійному принтері EPSON
Кольоропроба, звірка кольорів для друку паковання

Чому слід замовляти дизайн саме у нас

Дизайн упаковок для друкування на флексографічному підприємстві дуже різниться від дизайну для друкування офсетним чи іншими способами друку чи веб-дизайну, оскільки використовуються специфічні види фарб та плівкові матеріали, які не всотують фарбу. Крім того, флексографічні друкарські форми, з яких відбувається перенос фарби на плівку чи папір, мають свою специфіку, а саме, є гнучкими, еластичними, схильними до розтягування. Специфіка підготовки охоплює не весь флексографічний друк, а межі одного підприємства. Тобто, при підготовці слід враховувати можливості та характеристики конкретної друкарської машини і конкретних матеріалів.
Тому підготовка макетів (дизайнів) не спеціалістами в області флексо, призводить до виникнення грубих помилок при відтворюванні початкового зображення. Виникає несуміщення фарб, муар, неспівпадіння елементів, нечитабельність елементів, неспрацювання штрих-коду, неможливість запаковування продукції на пакувальному автоматі, помилки при позиціонуванні зображення у зв’язку з неврахуванням ширини шву склеювання, та ін.
Наші дизайнери знають можливості наших машин та властивості матеріалів. Через те саме в нас можна замовити дизайн, який не потрібно буде переробляти і який забезпечить Вашій продукції належний товарний вид, що в свою чергу, приваблюватиме покупців. Ми гарантуємо якість дизайну!
Крім того, у нас професійні калібровані монітори та спеціалізовані пристрої виводу кольоропроби. Тобто, ми працюємо з кольорами, які в кінцевому результаті отримуються після друку.
При умові наявності на зображеннях фотографій продукції, ми маємо технічні можливості для їх виготовлення — ширми, прожектори денного освітлення, штативи та професійні фотоапарати.