Про Нас

Ми маємо більше 25 років досвіду у сфері друку та виробництва полімерної упаковки

Про компанію

Ми працюємо на ринку флексографічної упаковки вже більше 25 років. Ще у ті далекі 90-і роки ми були провідною флексодрукарнею і першою широкоформатною флексодрукарнею в Західному регіоні. Пройшли роки. Вдосконалилась техніка та технології, на зміну старим матеріалам прийшли новіші, змінились вимоги до якості та ряд стандартів. Але вже 25 років поспіль ми стабільно та якісно друкуємо паковання.
Організація процесу виготовлення продукції та контролю за ним є настільки високою, що задовільняє смаки та погляди навіть найвибагливіших замовників. Окремий (вхідний та вихідний) контроль проходять і усі матеріали, з якими ми працюємо. Сучасне устаткування дозволяє виконати найдрібніші примхи замовника та забезпечити відповідність продукції всім існуючим стандартам та вимогам. Молодий кваліфікований колектив робить співпрацю з нами легкою та приємною. Хороша, перевірена роками, організація доставки готової продукції до замовника приємно дивує. Високий рівень якості нашої упаковки був оцінений в Європі і відзначений відповідною винагородою.

Упаковка, друкована на ПП "Єврофлекс"
Друкарська машина Windmoller & Holscher у цеху "Єврофлекс"

Про обладнання

Машини флексографічного способу друку «Soloflex 8L» виробництва провідної німецької фірми «Windmoller & Holsher» дозволяють друкувати до 8 фарб на матеріалах товщиною від 0,1 мм до 12 мм, високою лініатурою растру (до 52 лін/см), та шириною задруку до 850 мм (можлива ширина задруку до 820 мм). Середня швидкість друку на них становить 200 м/хв (12 км/год). Ми маємо можливість виготовляти багатошарову упаковку як із кількох полімерних матеріалів, так із полімерів та алюмінієвої фольги за допомогою ламінувальної машини «DCM Laminastar II», що забезпечує стійкість упаковки до механічних та інших видів пошкоджень і збільшить термін зберігання харчових продуктів. Розрізка продукції здійснюється на сучасних високоточних бобінорізальних машинах фірм «DCM Group», «Bobst Group» («Atlas» («Titan»)) та «Kampf» («Conslit 16/06»).

Особливості флексо

Флексографія (від латинського "вигнутий" та грецького "пишу") — це різновид високого друку, де використовуються пружно-еластичні друкарські форми і низьков’язкі фарби. Друкарські форми виготовляються зазвичай з пружних еластомерів. Опуклі елементи форми сприймають друкарську фарбу, а пробільні (поглиблені) елементи залишаються вільними від неї. У флексографії використовуються як рідкі швидковисихаючі фарби, так і пастоподібні. Деякі види фарб розбавляються розчинниками, деякі водою. Наше підприємство використовує оригінальні спиртові друкарські фарби провідних європейських виробників. Звичайна флексографічна друкарська секція має анілоксовий вал, вал з друкарською формою і друкарський циліндр. Анілоксовий вал, що обертається в фарбовому резервуарі, обмеженому ракельною камерою, передає фарбу на формний вал, що наносить фарбу на задруковуваний матеріал. Завдяки застосуванню еластичних друкарських форм тиск у флексографії значно нижчий, ніж в традиційних способах друку. В процесі друку регульований по товщині фарбовий шар наноситься на друкарську форму, як правило, за допомогою підбору так званого растрового або анілоксового валу. Поверхня цього валу несе на собі найдрібніші комірки у вигляді заглиблень різної форми і профілю перетину.

Професійний принтер для кольоропроби EPSON