ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

ПРО НАС

Друкарські формиМи працюємо на ринку тари і паковання вже більше 13 років. Ще у ті далекі 90-і роки ми були провідною флексодрукарнею і першою широкоформатною флексодрукарнею в Західному регіоні. Пройшли роки. Змінився устрій, змінилась влада, вдосконалилась техніка та технології, на зміну старим матеріалам прийшли новіші, змінились вимоги до якості та ряд стандартів.

Але неша першість збереглася. Тому що немає, серед сьогодні існуючих в регіоні, конкурентів щодо якості друку. Організація процесу виготовлення продукції та контролю за ним є настільки високою, що задовільняє смаки та погляди навіть найвибагливіших замовників. Окремий (вхідний та вихідний) контроль проходять і усі матеріали, з якими ми працюємо. Сучасне устаткування дозволяє виконати найдрібніші примхи замовника та забезпечити відповідність продукції всім існуючим стандартам та вимогам. Молодий кваліфікований колектив робить співпрацю з нами легкою та приємною. Хороша, перевірена роками, організація доставки готової продукції до замовка приємно дивує. У цьому році високий рівень якості нашої упаковки був оцінений в Європі і відзначений відповідною винагородою.

Запрошуємо і Вас до співпраці з нами. Переконайтесь самі в тому, що за помірну ціну можна отримати більше ніж очікуєш!

ОБЛАДНАННЯ

Машини флексографічного способу друку «Soloflex 8L» виробництва провідної німецької фірми «Windmoller & Holsher» дозволяють друкувати до 8 фарб на матеріалах товщиною від 0,1 мм до 12 мм, високою лініатурою растру (до 52 лін/см), та шириною задруку до 850 мм (можлива ширина задруку до 820 мм). Середня швидкість друку на них становить 200 м/хв (12 км/год).

Ми маємо можливість виготовляти багатошарову упаковку як із кількох полімерних матеріалів, так із полімерів та алюмінієвої фольги за допомогою ламінувальної машини «DCM Laminastar II», що забезпечує стійкість упаковки до механічних та інших видів пошкоджень і збільшить термін зберігання харчових продуктів.

Розрізка продукції здійснюється на сучасних високоточних бобінорізальних машинах фірм «DCM Group», «Bobst Group» («Atlas» («Titan»)) та «Kampf» («Conslit 16/06»).

ОСОБЛИВОСТІ ФЛЕКСО

Флексографія (від латинського "вигнутий" та грецького "пишу") — це різновид високого друку, де використовуються пружно-еластичні друкарські форми і низьков’язкі фарби. Друкарські форми виготовляються зазвичай з пружних еластомерів. Опуклі елементи форми сприймають друкарську фарбу, а пробільні (поглиблені) елементи залишаються вільними від неї. У флексографії використовуються як рідкі швидковисихаючі фарби, так і пастоподібні. Деякі види фарб розбавляються розчинниками, деякі водою. Звичайна флексографськая друкарська секція має два фарбовіі вали і два циліндри. Наше підприємство використовує оригінальні спиртові друкарські фарби провідних європейських виробників.
Гумовий вал, що обертається в фарбовому резервуарі, передає фарбу на сталевий або керамічний накатний фарбовий вал, що наносить фарбу на друкарську форму і друкарський циліндр. Завдяки застосуванню еластичних друкарських форм тиск у флексографії значно нижчий, ніж в традиційних способах друку. В процесі друку регульований по товщині фарбовий шар наноситься на друкарську форму, як правило, за допомогою спеціального валу, званого растровим або анілоксовим. Поверхня цього валу несе на собі найдрібніші комірки у вигляді заглиблень різної форми і профілю перетину.

Друкарські формиПри кольороподілі необхідно враховувати геометричні особливості розташування комірок на анілоксових валах, і, якщо кут їх розташування співпадає із стандартним кутом растрування, що складає 45°, останній бажано змінити, зсунувши растрові кути всіх форм на 7,5°.

Використання еластичної форми дозволяє їй не тільки передавати фарбу на задруковуваний матеріал, але і одночасно виконувати функцію пружнього декеля. Ця властивість друкарських форм дозволяє виключити процес приправки і забезпечує високу тиражестійкість.

Флексографічним способом друку можна задруковувати piзноманітні матеріали. Як правило, матеріал обирається виходячи з технологічного процесу, який потрібен для створення упаковки чи іншої продукціі. Можливе використання паперу будь-якого виду (крейдований, зі спеціальним покриттям, ламінований і т.д.), картону, металізованої фольги, полімерних плівок будь-якого типу.

Якість продукіїї залежить також від якості друкарських форм.
В основі технології виготовлення флексографічних форм лежить таке хімічне явище, як полімеризація. Його суть полягае в тому, що під впливом УФ-світла вільні мономери, що утримуються в чутливому шарі пластини, групуються та утворюють стійкі полімери.

Наше підприємство співпрацює з передовими репродукційними студіями України та країн Європи, замовляючи для Вас найякісніші полімерні форми цифрового способу виготовлення.

Наші машини працюють для Вас 24 години 7 днів щотижня.