ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

Плівка поліпропіленова

Широка наявність сировинної бази для виробництва, екологічність, висока надійність і низька вартість поліпропіленової плівки БОПП, прозорість, термозварюваність з широким інтервалом температур (від 115°С до 145°С), стійкість до низьких температур, жиро- і вологонепроникність, морозостійкість, відсутність запаху, інертність щодо властивостей продукту, широкий діапазон товщин (20 — 40 мкм) зробили поліпропіленову плівку БОПП однією з найбільш бездоганних розробок, що використовуються для упаковки різних груп товарів.

Використовують для фасування:
бакалійних виробів (крупи, цукор, сіль), кондитерських виробів (печиво, солодощі, вафлі, драже), хлібобулочних виробів, насіння, арахісу, родзинок, сухофруктів, морозива, фармацевтичних препаратів (вата, бинти, марля), етикетки для мінеральної і солодкої води, олії, палички, виробів для побуту.

Поліпропіленова плівка двохвісноорієнтована (БОПП):

Проста поліпропіленова плівку БОПП:
— без термозварювального шару (прозора) — використовується як пакувальний матеріал для пакування харчових продуктів, при глянсовому ламінуванні паперу та картону, а також як незамінна основа для липких стрічок. При ламінуванні поліетиленом — поліпропіленова БОПП-плівка стає чудовим пакувальним матеріалом для великовагової розфасовки, часто використовується для упаковки продуктів з високим вмістом жирів.

— без термозварювального шару, для металізації — використовується для упаковки продуктів, квітів.

Співекструдована поліпропіленова плівка БОПП:
— з одним термозварювальним шаром (прозора, біла, жемчужна) - використовується для зварювання. Одним з важливих параметрів є її стійкість до низьких і високих температур. Діапазон температур без прояву крихкості коливається від -50°С (можливе зберігання у морозильних камерах) до 100°С (важливо при стерилізації продуктів харчування). Так само поліпропіленова плівка має відмінну еластичність. Її нерідко використовують для упаковки харчових продуктів (кондитерських виробів).

Металізована БОПП ( 30 — 35 мкм)
Поліпропіленова орієнтована плівка з нанесеним металізованим шаром з однієї сторони і термозварювальним шаром з іншої сторони. Друк наноситься по металізованому шару. Металізація надає матеріалу особливу яскравість і блиск.
Особливо яскравий зовнішній вигляд і блиск, термозварювальність, волого-, жаро-, морозостійкість, створює світловий захист продукту.