ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

Термозбіжна поліолефінова плівка (ПОФ)

Поліолефіновая плівка (ПОФ) — це три- або п'ятишаровий термозбіжний матеріал, який використовується у багатьох пакувальних сферах. Термозбіжна плівка ПОФ включає в себе шар з співполімеру етилену з альфа-олефіном, шари з співполімеру етилену з вінілацетатом, може включати бар'єрний шар.

Поліолефінова плівка завдяки своїй багатошаровій структурі може витримувати дуже великі механічні і кліматичні навантаження. Оскільки кожен шар багатошарової термозбіжної плівки формується окремо, то можливі дефекти структури кожного шару не співпадають, в результаті плівка виявляється міцнішою. Багатошаровість поліолефінової плівки дозволяє зберегти основні споживчі властивості при зниженні товщини плівки. Плівка поліолефіновая товщиною 15мк за своїми технічними показниками прирівнюється до плівки ПВХ товщиною 20мк. Плівки ПОФ мають властивість витримувати великі навантаження на роздирання та розрив. Плівка поліолефінова може бути використана для нанесення друку. ПОФ плівка завдяки своєму складу має великий коефіцієнт усадки і низьку паропроникність.

ПЕРЕВАГИ ПОЛІОЛЕФІНОВОЇ ПЛІВКИ ПРЕД ПЛІВКОЮ ПВХ:

 • Екологічність

  Поліолефінова плівка (ПОФ) на відміну від плівок ПВХ не містить хлору, що виділяється з ПВХ плівки в процесі термоусадки, який негативно впливає на організм людини. Термозбіжна плівка ПОФ на відміну від ПВХ плівки не виділяє специфічного запаху, який може передатися продукту.

 • Відсутність вільної усадки. Широкий температурний діапазон зберігання та використання поліолефіновой (ПОФ) плівки

  Температурний режим при зберіганні та використанні поліолефіновой плівки набагато ширший, ніж плівок ПВХ. Поліолефінова плівка здатна залишатися еластичною, гнучкою і міцною при температурі до -40°С, тоді як плівка ПВХ стає досить крихкою. З підвищенням температури навколишнього середовища помічається мимовільна усадка ПВХ плівки, що може призвести до того, що рулони ПВХ плівки, які зберігаються на складі, прийдуть в непридатний стан.

 • Економічність

  Різниця в питомій вазі матеріалів плівки поліолефінової (ПОФ) та плівки ПВХ має значний вплив на економію витратного матеріалу. Ролики плівки ПВХ мають на 30% намотки менше, ніж ролики поліолефінової (ПОФ) плівки тієї ж маси. Виходить, що поліолефінова плівка, незважаючи на те, що її ціна за 1 кг вище, в перерахунку на 1 метр виходить на 20% дешевше плівки ПВХ. Крім цього, менша товщина термозбіжної поліолефінової плівки дозволяє знизити робочу температуру в термотонелі, що економить електроенергію.

 • Міцнісні характеристики

  Як правило, для упаковки одного й того ж товару замість ПВХ плівок використовують поліолефінові (ПОФ) плівки з меншою товщиною, так як поліолефінові (ПОФ) плівки мають відмінні характеристики міцності.

При переході на поліолефінову плівку (ПОФ) не потрібно змінювати наявне пакувальне обладнання!

 

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІОЛЕФІНОВОЇ ПЛІВКИ:

харчова промисловість
(пакування овочів, фруктів, м'яса, птиці, риби, заморожених продуктів, чаю і т.д.)

кондитерська промисловість
(упаковка коробок для бісквітів та цукерок)

хлібобулочна промисловість
(упаковка хліба та хлібобулочних виробів)

продукція для підприємств швидкого харчування
(упаковка одноразового посуду, напівфабрикатів, бутербродів, піци, продуктів швидкого приготування)

косметична промисловість
(упаковка парфумерії та косметичних засобів)

В наш час поліолефінова термозбіжна плівка (ПОФ) стає все більш поширеною, поступово витісняючи плівку ПВХ з багатьох сфер застосування.