ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

Пергамент

Пергамент — дуже гарний, жиронепроникний, вологостійкий пакувальний матеріал. Він є найбільш підходить для упаковки жировмісних, кондитерських та багатьох інших продуктів. Зараз пергамент переживає друге народження. Харчовий пергамент, який випускається в даний час, являє собою виготовлену з паперу-основи методом обробки сірчаною кислотою дуже міцний пакувальний, жиро-вологостійкий папір. Харчовий пергамент - матеріал повністю натурального походження, що складається з 100% целюлози. Нешкідливість пергаменту для харчових продуктів загальновизнана. Поверхня пергаменту чиста, без волокон, мікроволосків і пилу.

ПергаментВід спеціальних паперів та полімерних плівок харчовий пергамент вигідно відрізняється повітропроникністю, біологічною інертністю. Продукти, упаковані в харчовий пергамент, "дихають", не адсорбують сторонні запахи. Пергамент харчовий має найвищі серед усіх існуючих на даний час пакувальних паперів бар'єрні якості жиронепроникності. Він не розчиняється в жирах і запобігає проникненню жирів крізь упаковку. Харчовий пергамент не має властивості прилипати до жирних продуктів. Має механічну міцність приблизно в півтора-два рази вищу, ніж папір. Високе значення опору продавлюванню пергаменту аналогічно міцним видам пакувального паперу. Причому харчовий пергамент може зберігати значну величину цього параметра у вологому стані, що важливо при пакуванні вологих продуктів, наприклад м'ясного фаршу, сирних виробів.

Величина вологостійкості харчового пергаменту 45-55% практично недосяжна для пакувального паперу. Харчовий пергамент здатний витримувати високі температури (до 230 °С), що дозволяє використовувати його в процесі випічки хлібобулочних і кондитерських виробів. При цьому використовується пергамент з антиадгезійним покриттям. Харчовий пергамент - незамінна упаковка для точок швидкого харчування, кафе, шкіл. В харчовий пергамент можна упаковувати картоплю фрі, м'ясні продукти, гамбургери, шаурму. Властивості харчового пергаменту забезпечать тривале запобігання висиханню і дії вогкості. Пергамент запобігає погіршенню запаху і смакових якостей.

Відсутність токсичних речовин у складі харчового пергаменту, його хімічна та біологічна чистота обумовлюють екологічну безпеку упаковки. Пергамент харчовий призначається для упаковки харчових продуктів, які містять жири та вологу - вершкового масла, маргарину, різних масложирових сумішей, спредів, сирних і сиркових виробів, кондитерських виробів та інших продуктів, на автоматичних лініях і вручну. Пергамент також знаходить застосування для упаковки харчових продуктів у замороженому вигляді. Використовується для упаковки підлягаючих стерилізації виробів медичної промисловості та перев'язувальних матеріалів, медикаментів. Також пергамент знаходить застосування для обмотки валиків ровнічних машин і голчатих виробів.

На пергамент можливо нанесення друку. Нанесення логотипу на харчовий пергамент, в який упакований товар, підкреслює імідж Вашої компанії. Пергамент харчовий легко утилізується. Останнім часом у структурі харчування людей зросла частка готових напівфабрикатів, замороженої їжі, швидкої їжі, яку вживають прямо на вулиці. Більшість товарів важко уявити без упаковки. Серед пакувальних матеріалів харчовий пергамент займає помітне місце. Цей вид упаковки відповідає практичним і естетичним вимогам, що пред'являються до харчової упаковки.