ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

Машини для пакування

Останнім часом на ринку зростає кількість продукції, що включає основний і додатковий продукти, що потребує заповнення додаткової, верхньої упаковки, яка знаходиться над основною, і містить, наприклад, фруктову добавку, сипучий гранульований продукт, шоколад, майонез і т.п.
Часто повинно бути виконане одночасне заповнення двома основними продуктами однієї упаковки. Таким чином, пакувальні машини повинні забезпечувати виконання всіх процесів, які б забезпечували технологічні вимоги. Багато фірм комплектують свої пакувальні машини філерами, що дозволяють заповнювати упаковку напіврідкими продуктами, які потім в упаковці стають густими або гелевидними; філерами, які одночасно по спіралі заливають два дозованих продукти; також пре-філери та після-філери для так званих м’яких фруктів (фруктової пульпи) з різним розміром часточок фруктів, шоколаду, мюслі, фруктів в сиропі і так далі.
Кожен клієнт бажає, щоб його однозначно відрізняли та ідентифікували за упаковкою його продукту. Таким чином, ми спостерігаємо безкінечний процес змін дизайну, форм, розмірів та функціональності продукту.
Зараз не є проблематично вибрати машини для пакування в упаковки круглі та овальні, однокамерні та двокамерні чашки, стаканчики, так звані «банки», каністри і т.п. Різноманітність видів упаковки диктує різні методи їх укупорювання. Досить поширеними є укупорювання термоплівкою, звичайною фольгою, кришками, що замикаються за вінчик упаковки, такими ж кришками, але із задруковуванням. Машини також виконують автоматичне закручування кришок каністр.
Для подовження терміну вживання продукту в машинах використовується СIP системи для миття та SIP стерилізацію потоків компонентів продукту і тих компонентів, які контактують з продуктом при пакуванні. Машини комплектуються також камерами так званого «чистого повітря», де пакування відбувається з невеликим надлишковим тиском ламінарного повітряного потоку категорії 5.

У відповідності до вимог ISO 14644-1. Можна також комплектувати машини обладнанням, що забезпечує дезінфекцію упаковки ультрафіолетовим випромінюванням або пергідролем. У залежності від потреб технологічного процесу в машинах може бути використане обладнання для пакування в атмосфері захисного газу із специфічним хімічним складом.
З точки зору ергономічних вимог, економії часу та зручності управляння, сучасні пакувальні машини обладнані пристроями, що допомагають в управлінні, усувають операції, що забирають багато часу при зміні формату пакування. Для цього застосовуються буферні накопичувачі для кришок, фольгу та кришки, що дозволяють збільшити автономність (період без обслуговування) машини від кількох хвилин до кількох десятків хвилин. Використовуються повністю змінні субблоки, що дозволяють перенастроїти машину для пакування іншого виду продукту. Забезпечуємо також обладнанням загального призначення для різного виду пакування.