ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

Матеріали, з якими ми працюємо

Наш склад

Найбільш вживанішими матеріалами є: поліамід (20 - 60 мкм), поліетиленові плівки LDPE, HDPE, OPP та інші аналогічні композиційні матеріали товщиною до 120 мкм, поліпропілен і різні його композиції, металізований папір.

ПлівкиДля виготовлення упаковки ми застосовуємо матеріали провідних виробників: «Exxon Mobil», «Hostaphan Films», «Mitsubishi», «Siegwerk», «Fisat», «SunChemical/Hartmann Druckfarben GmbH» та ін., що дозволяє досягнути європейського рівня якості пакувальних матеріалів. Сучасний дизайн, надзвичайно висока якість друку та повна гама професійно відтворених кольорів забезпечать привабливість та конкурентноспроможність Вашої продукції.

При співпраці з нами Ви за помірну ціну в короткі терміни отримаєте продукцію найвищої якості!

ФЛЕКСОГРАФІЧНІ ФАРБИ

Тільки найякісніші фарби провідних європейських фірм Siegwerk Druckfarben GmbH (Німеччина), «Fisat» чи «SunChemical/Hartmann Druckfarben GmbH» забезпечують найкращу якість друку та роблять можливою подальшу обробку.

Наш складВажливо є правильно підібрати тип фарби, який би відповідав функціональним та фізико-хімічним особливостям задруковуваного матеріалу, продукції загалом, та подальшій обробці. Тобто, необхідно врахувати придатність до зовнішнього та внутрішнього друку, стійкість до зварювання, використання на конкретних матеріалаї (ОПП, ПЕ, ПП, папір, лакована алюмінієва фольга, еколін, пергамент та ін.), за умови застосування відповідних праймерів та білил.

При відсутності на складі фарби потрібного кольору її виготовляють у нас на дільниці змішування.

Флексографічні фарби відповідного кольору виготовляються шляхом змішування оригінальних фарб фірми Siegwerk Druckfarben GmbH (Німеччина), «Fisat» чи «SunChemical/Hartmann Druckfarben GmbH». Управління підбором кольору проводиться за допомогою спектрофотометра Eye-One фірми "Gretag Macbeth" (Швейцарія). Ці фірми є найбільшими в Європі виробниками фарб для флексографічного друку. Асортимент їх фарб найрізноманітніший – від універсальних до індивідуальних, для всотуючих або невсотуючих матеріалів (наприклад, ламінатів, синтетичних плівок, паперу тощо).
Операція змішування фарб є основною складовою якісного виконання замовлення. Програмне забезпечення і технологічні можливості на дільниці змішування дозволяють відтворити практично будь-який колір за допомогою компонентів базових кольорів, а також білил, прояснювачів, розчинників та адитивів. Розробка рецептур та змішування фарб здійснюються за каталогом PANTONE і за зразками фарб, запропонованими замовниками.
Наш складФахівці відділу пройшли спеціальне навчання та періодично відвідують семінари з даної тематики. Якість вихідних компонентів та змішаних фарб контролюється на трьох рівнях. Розрахунок колірних координат змішаних фарб відбувається за системою CIE Lab в комп’ютерній системі, до пам’яті якої закладені базові кольори системи PANTONE. Після вимірювання кольору зразка спектрофотометром Eye-One, здійснюється розрахунок необхідної рецептури та визначається процентний вміст базових кольорів у фарбі. Як правило, розраховується декілька рецептур. Критерієм вибору рецептури фарби є величина порогу кольорового розпізнання – дельта E, тобто величина, що кількісно характеризує різницю між еталоном кольору і запропонованим варіантом. Потім здійснюється оцінка відповідності колористичних характеристик фарби еталонному зразку, яка відповідно до норм ISO не повинна перевищувати 2,5 одиниць. Крім цієї основної величини, оцінка якості здійснюється за показником фарбувальної сили, яка має бути якомога ближчою до 100%, світлоти і насиченості кольорового тону.

Основні переваги застосування системи підбору кольору – можливість виготовлення невеликих партій фарби, що дає змогу швидко і якістно друкувати невеликі тиражі. Окрім того, виготовлення змішаних фарб дозволяє знизити не лише затрати часу (не потрібно витрачати час на оформлення замовлень, доставку фарб та перерахунок коштів), але і ціну на них на 10%, порівняно з ціною, за якою вони мали би ввозитися з Німеччини. А це є значно привабливішим для наших замовників.

КЛЕЇ

Ламінування – це склеювання двох чи трьох плівок різних типів. Поряд з терміном «ламінування» (з англ.) можна використовувати слово-синонім «каширування» (нім.).

Кожна плівка має свої позитивні особливості, які необхідні для даного виду упаковки. При склеюванні кількох плівок ці характеристики не губляться, а навпаки, доповнюють одна одну. Наприклад, поліпропілен має високу міцність на розрив і низькі барєрні властивості. Лавсанова плівка (ПЕТ-Ф), в свою чергу, дуже тонка, але має високі барєрні власнивості, які перешкоджають проникненню запаху, випромінювання та інших небежаних ефектів. Іниший приклад – ламінат ПЕ/ПВХ поглинає УФ-випромінювання і запобігає втраті кольору і висиханню запакованих в цю плівку овочів чи мяса.

Відділ ламінування

При ламінуванні (склеюванні) плівок упаковка поєднує позитивні характеристики всіх матеріалів, з яких вона складається. При цьому, фарбовий шар хнаходиться між шарами цих матеріалів, що унеможливлює контакт фарби з продукцією, а також захищає задруковану поверхню від витирання та інших пошкоджень.

Для виготовлення багатошарової упаковки викороистовується найбільш сучасна клейова ламінація за участю двохкомпонентних безсольвентних поліуританових клеїв «Henkel Loctite», «Morton» та «Dorflex».

Тобто, використовуються безсольвентні клеї на поліуретановій основі з каталізаторами, для яких після склеювання не потрібна сушка, але рулон повинен бути витриманим протягом 2-ох діб, що б пройшла остаточна полімеризація клею.

Ми вибрали клеї на основі поліуретану, тому що цей матеріал стійкий до дії кислот, мінеральних і органічних масел, бензину, окислювачів, мало піддається старінню, має високу стійкість до доії навколишнього середовища, стійкий до дії озону, ультрафіолету та морської води. Отримують поліуретан в результаті хімічної реакції при змішуванні вихідних компонентів (поліефіру, води, диізоціаніту, емульгаторів та каталізаторів.