ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

Крехалон

Термоусадочна плівка, яка набуває все більшої популярності для упаковки на харчові продукти. На сьогодні це один з найбільш високотехнологічних видів упаковки, що поєднує в собі високі бар'єрні властивості, міцність, ергономічность і, завдяки прозорості, можливість максимально наочно представити товар.

СтруктураКрехалон — багатошарова полімерна плівка, яку використовують для виготовлення пакетів (для дозрівання і зберігання твердих і сичужних сирів, ковбас та ін. м’ясних виробів) непроникна для газів і вологи, призначена для пакування і тривалого зберігання харчових продуктів. Характеризується поздовжною і поперечною термозбіжністю та широкою кольоровою палітрою. Останнє покоління термоусадочних плівкових матеріалів виробництва відомої нідерландської компанії Krehalon — плівки Flo21 і пакети ML 40, розроблені за японськими інноваційними технологіями з використанням найсучасніших матеріалів. Нова якісна відмінність плівок Krehalon — багатошарова структура, в якій кожен з шарів має своє функціональне значення.

Головною властивістю зовнішнього поліефірного шару плівки є його висока теплостійкість, завдяки чому пакети з неї не злипаються в процесі вакуумування. Це дозволяє на 50 % збільшити продуктивність вакуумних камер за рахунок можливості накладення декількох пакетів одночасно протягом одного циклу. Поєднання шарів поліефіру і поліаміду додає термоусадочной плівці високу міцність на прокол, що дозволяє гарантовано упаковувати такі складні продукти як м'ясо на кісті. При цьому, висока механічна міцність дозволила виробникам знизити товщину плівки на 30%. Плівкові матеріали Krehalon володіють чудовими газоізоляційними властивостями. Поєднання поліамідного шару і шару співполімеру етилену і вінілового спирту (EVOH) роблять плівку практично непроникною для кисню, що дозволяє істотно продовжити термін зберігання продуктів. При цьому усихання і втрата ваги продукту зведені практично до нуля, завдяки особливому герметизуючому шару, що забезпечує плівці найнижчу проникність для водяних парів. Термоусадочна плівка не лише зберігає продукт свіжим, але і надає йому привабливий зовнішній вигляд. Висока міра усадки у поєднанні з ідеальною прозорістю створюють ефект практично невидимої, неначе скляної, "другої шкіри" продукту, даючи можливість споживачеві повністю зосередити на нім свою увагу. Глянцевий блиск робить зовнішній вигляд продукту максимально привабливим.

Плівкові матеріали Креалон прекрасно поєднуються практично зі всіма видами пакувальних машин. Плівки Flo21 можуть бути використані у складі потокових пакувальних ліній і як покривні, і як пакувальні (залежно від типа). При цьому вони використовуються так само як і при упаковці в модифікованому газовому середовищі, так і при вакуумній упаковці. Пакети Ml40 також можуть поставлятися наклеєними на стрічку для використання в автоматичних вакуумуючих системах.

Плівкові матеріали Krehalon мають широкий асортимент по типах і розмірах в залежності від призначення і товщини термоусадочних плівок, розташування швів і тому подібне. На плівкові матеріали Krehalon можна наносити сучасний друк до 10-ти кольорів, при цьому рівномірність усадки гарантує відсутність спотворення нанесеного зображення.

Переваги пакетів KREHALON Ml40

1. Низька газопроникність: чудові газоізоляційні властивості пакетів типу Ml40 забезпечують високі стандарти якості зберігання і свіжості продуктів.

2. Низька проникність водяної пари: усихання і втрата ваги продукту дорівнює нулю навіть після тривалих періодів зберігання.

3. Висока механічна міцність: завдяки високій механічній міцності пакетів типу Ml40 ризик пошкодження продукту при транспортуванні і зберіганні майже відсутній.

4. Хороша усадка: При короткочасному зануренні в гарячу воду або гарячому обприскуванні пакети типу Ml40 забезпечують рівномірну усадку по упаковуваному продукту, виключаючи утворення міхурів і кутів, що стирчать.

5. Зовнішня привабливість: пакети типу Ml40 надають продуктам привабливішого вигляду за рахунок своєї прозорості і глянцевого блиску. Завдяки високій мірі усадки пакети типу Ml40 створюють ефект як би "другої шкіри" продукту, що теж підвищує його привабливість.

6. Бездоганні характеристики запаковування: пакети типу Ml40 можна запаковувати шляхом термічного зварювання або кліпсування (затискання кліпсою — дужкою з алюмінієвого дроту). Для цього придатні всі типи вакуумкамер і устаткування для кліпсування. Характерна жорсткість пакетів типу Ml40 забезпечує легкість і прудкість їх наповнення продуктом.

Властивості

•Механічна міцність: властивості плівки мають високу механічну міцність і великий опір до пробою.

•Чудові зварні властивості: KREHALON Ml40 має характеристики запаювання такі, що дозволяють упаковувати у всіх середовищах.

•Ясність і блиск: KREHALON Ml40 може оберігати і показувати ваш продукт з його кращого боку завдяки стеклоподобной другій шкірі.

•Довкілля: використання матеріалів нового покоління надає меншу надмірність в упаковці. Пакети KREHALON Ml40 виконані з хлор вільного матеріалу. Багатошарові вакуум-термоусадочні пакети з плівок KREHALON Мl40 відповідають вимогам Санітарного законодавства України і мають Висновок Державної Санітарно-епідеміологічної Експертизи Міністерства Охорони Здоров'я України.

Переваги пакетів KREHALON MLF

1. Висока газопроникність: чудові газопроникаючі властивості пакетів типу MLF забезпечують високі стандарти якості зберігання і свіжості продуктів.

2. Висока проникність водяної пари: усихання і втрата ваги продукту майже дорівнює нулю навіть після тривалих періодів зберігання.

3. Висока механічна міцність: завдяки високій механічній міцності пакетів типу MLF ризик пошкодження продукту при транспортуванні і зберіганні майже відсутній.

4. Хороша усадка: при короткочасному зануренні в гарячу воду або гарячому обприскуванні пакети типу MLF забезпечують рівномірну усадку по упаковуваному продукту, виключаючи утворення міхурів і кутів, що стирчать.

5. Зовнішня привабливість: пакети типу MLF надають продуктам привабливіший вигляд за рахунок своєї прозорості і глянсового блиску. Завдяки високій мірі усадки пакети типу MLF створюють ефект "другої шкіри" продукту, що теж підвищує його привабливість.

6. Бездоганні характеристики запаковування: пакети типу MLF можна запаковувати шляхом термічного зварювання або кліпсуванія (затискання кліпсою — дужкою з алюмінієвого дроту). Для цього придатні всі типи вакуумкамер і устаткування для кліпсування. Характерна жорсткість пакетів типу MLF забезпечує легкість і прудкість їх наповнення продуктом.

Багатошарові вакуум-термоусадочниє пакети з плівок KREHALON відповідають вимогам Санітарного законодавства України і мають Висновок Державної Санітарно-епідеміологічної Експертизи Міністерства Охорони Здоров'я України.

Пакети KREHALON типа THM, багатошарові термоусадочні пакети для вакуумної упаковки поєднують в собі цінні властивості найлону (міцність) і ПВДХ (непроникність) в одній спільно екструдованій плівці з чудовими оптичними властивостями (прозорість, яскравість і насиченість кольорів).

Пакети KREHALON THM-P в основному використовуються для упаковки твердих, копчених, таких, що містять кістки і сушених продуктів або для пастеризації варених продуктів. Пакети KREHALON THM-P не прилипають до м'яса, що створює візуальний ефект "желе". Ці пакети використовуються частіше для виробничої упаковки та для операцій пастеризації і варива продукту безпосередньо в пакеті (наприклад, варива шинки для різання на скибочки).

1. Низька газопроникність: чудові газоізоляційні властивості пакетів типу THM-P і THM-T забезпечують високі стандарти якості зберігання і свіжості продуктів.

2. Низька проникність водяної пари: усихання і втрата ваги продукту майже дорівнює нулю навіть після тривалих періодів зберігання.

3. Высока механічна міцність: завдяки високій механічній міцності пакетів типу MLF ризик пошкодження продукту при транспортуванні і зберіганні майже відсутній.

4. Хороша усадка: при короткочасному зануренні (на 5—7 секунд) в гарячу воду або гарячому обприскуванні пакети типу THM забезпечують рівномірну усадку по упаковуваному продукту, виключаючи утворення міхурів і кутів, що стирчать.

5. Зовнішня привабливість: пакети типу THM надають продуктам привабливого вигляду за рахунок своєї прозорості і глянсового блиску. Завдяки високій мірі усадки пакети типа THM створюють ефект "другої шкіри" продукту, що теж підвищує його привабливість.

6. Бездоганні характеристики запаковування: пакети типу THM можна запаковувати шляхом термічного зварювання або кліпсування (затискання кліпсою — дужкою з алюмінієвого дроту). Для цього придатні всі типи вакуумкамер і обладнання для кліпсування. Характерна жорсткість пакетів типу ТНМ забезпечує легкість і швидкість їх наповнення продуктом.

Багатошарові вакуум-термоусадочні пакети з плівок KREHALON відповідають вимогам Санітарного законодавства України і мають Висновок Державної Санітарно-епідеміологічної Експертизи Міністерства Охорони Здоров'я України.