ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

Крафт-папір

Міцний папір із слабо провареної довговолокнистої сульфатної целюлози.

Крафт-папір відноситься до пакувальних матеріалів. Використовується для упаковки сухих будівельних сумішей, продуктів харчування (муки, цукру, сухого молока, солі), для упаковки книг, коробок і т.п. У порівнянні з синтетичними матеріалами папір — матеріал «дихаючий», що дозволяє продукції здійснювати повітрообмін з навколишнім середовищем при перепадах температури і вологості. Він застосовується скрізь, де до паперу пред'являються вимоги підвищеної міцності, пористості, жорсткості. З крафт-паперу виготовляють мішки, пакети, конверти, застосовують його і як обгортковий матеріал.
Сировиною для виробництва крафт-паперу є 100% довговолокниста хвойна целюлоза, оскільки саме вона забезпечує якнайкращі міцнісні властивості.
Крафт-папір поставляється в рулонах. Зображення на нього наноситься в основному способом флексодруку, але для деяких типів можливе застосування офсетного і глибокого друку.

На нашому підприємстві матеріали такого типу найчастіше використовуються для виготовлення подарункового рулонного пакувального матеріалу.