ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

ВИХІДНИЙ КОНТРОЛЬ

Розрізка продукції на рулони — важлива технологічна операція, яка потребує специфічного обладнання та неабиякої точності виконання, оскільки безпосередньо впливає на якість паковання на пакувальних (чи фасувальних) автоматах. Здійснюється на машинах «Kampf» («Conslit 16/06») (Німеччина), Atlas TITAN (Великобританія) та DCM Pantera (Франція). Саме ці виробники є світовими лідерами в технології виробництва швидкісних широкоформатних бобінорізальних машин для первинного і вторинного різу.

Дільниця порізки

Машини обладнанні багатоступеневими засобами контролю, складними пристроями зняття статичного розряду, електронними коректорами натягу плівки та величезною кількістю індикаторів, які дають вичерпну інформацію про всі поточні операції та параметричні дані.

Після розрізання на менші рулони, розміри (вага) яких попередньо узгоджені з замовником, вони маркуються та запаковуються у стредж-плівку, після чого розміщуються на дерев’яні піддони і поміщаються на складі.

Пильна перевірка маркування рулонів з готовою продукцією та ведення записів в технічних картах, починаючи від приходу замовлення на виробництво і закінчуючи його відвантаженням зі складу друкарні, забезпечують впорядкований облік замовлень та контроль розходу матеріалів.

Працюючи з найкращими Ви отримуєте найкращий результат, на який заслуговуєте! Ми завжди готові до співпраці з Вами!