ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

ВХІДНИЙ КОНТРОЛЬ

Наші нагородиЗавдяки найстрогішому дотриманню послідовності виконання операцій контролю якості ми можемо забезпечити Вас справді якісною красивою упаковкою. Навіть найвибагливіші замовники позитивно оцінили наші роботи та перетворилися на постійних клієнтів, з якими ми активно співпрацюємо вже багато років.

Вхідний контроль — контроль якості сировини та матеріалів, що надійшли на підприємство від постачальника для використання їх у виробництві.

Вся сировина, що надходить на підприємство, піддається вхідному контролю відповідними технічними засобами до її передачі на виробництво. Незалежно від виду, кількості та призначення сировини, її доставка повинна супроводжуватись відповідними супроводжуючими документами, якісним посвідченням, передбаченими стандартами на сировину та актами на закупівлю.

Вхідний контроль сировини для нашої друкарні здійснюється технологами та керівниками відпоідних дільниць у відповідності до вимог галузевих стандартів, ДСТУ та внутрішніх норм. Результати вхідного контролю реєструються в «Журналі вхідного контролю».

Вхідний контроль включає в себе:

— перевірку наявності сертифікату якості на пакувальний матеріал;

— ознайомлення з санітарно-гігієнічними висновками матеріалу;

— звірку кількості доставлених матеріалів;

— перевірку цілісності тари та упаковки;

— перевірку маркування;

— перевірку відповідності фізико-хімічних характеристик матеріалу (корона, товщина, однорідність, в’язкість та ін.).

Діалогове вікно профілюванняДосить важливою операцією на етапі підготовки до друкування є профілювання пристроїв додрукарської підготовки. Ця операція включає процеси калібрування моніторів та вивідних пристроїв. Здійснюється пристроєм GretagMacbeth Eye-One Pro. Друкуються взірці з відповідними калібровочними шкалами на виключно усіх матеріалах, які ми використовуємо при дурукуванні. Поля шкал заміряються і на основі числових значень будуються профілі у вигляді відповідних файлів, котрі підключаються в систему управління кольором операційної системи. Схожі дії проводяться також при калібруванні екрану монітора.

Завдяки цьому, при підготовці до друку чи дизайні продукції на моніторі відображаються максимально наближені до реальних кольори.

Досить важливою операцією при підготовці до друку є кольоропроба. Ми використовуємо цифрову кольоропробу, оскільки вона є досить оперативною, точною та вимагає невеликих ресурсів. Для того, що б виготовити для Вас кольоропробу застосовуємо професійний восьмифарбовий великоформатний рулонний принтер Epson Stylus Pro 4800.

Наш принтерМи, при підготовці до друку, використовуємо різні методи растрування. Останнім часом великого поширення набуло стохастичне растрування з застосування еліпсоподібних растрових точок. Само воно значно розширює можливість флексогрфічного способу друку, дозволяючи досить плавно відтворювати градієнтні переходи та дрібні світлі ділянки зображень.

Саме завдяки періодичному калібруванню, точному відтворенню растрових елементів та використанню фірмових оригінальних чорнил, Epson Stylus Pro 4800 дозволяє з великим приближенням до реального друку відтворити растрові точки зображення. А це дозволяє Вам з максимально реалістично побачити, яким буде результат друку Вашого замовлення.