ЗАВАНТАЖИТИ

ЦІКАВА ІНФОРМАЦІЯ

Особливості графічного дизайну

Друкарські формиДизайн (англ. design, італ. disegno — позначення) — це творча діяльність, метою якої є визначенння формальних якостей промислових виробів.

На нашому підприємстві відділ дизайну існує досить давно (з кінця 90-их) і розвивається разом із розвитком підприємства, відповідно до сучасних тенденцій та розвитку потреб ринку і сприйняття продукції потенційними покупцями.

Професійні художники-дизайнери зможуть найкращим чином задовольнити Ваші потреби, зрозуміючи Ваше бачення майбутньої продукції.

Різниця між дизайном упаковки в Європі та Україні

Уявлення про прекрасне в українців і європейців має історичні відмінності. Не дивлячись на те, що останні декілька століть візуальна культура України розвивалася під впливом європейської, ми все одно знаходимося в положенні тих, що доганяють. Але в Україні є і свій унікальний культурний багаж, який змушує нас любити яскраве, химерне, багате.

Це знаходить своє віддзеркалення і в дизайні упаковки різних товарів. Багато виробників успішно використовують для упаковки продуктів стилізацію під упаковки вікової давності, з властивою їм витіюватістю.

Європейські товари ілюструють зворотну тенденцію. Як правило, їх дизайн дуже "чистий", вільний від всього зайвого. Упаковки часто мають дуже простий, мінімалістічний дизайн. У той же самий час, багато українських виробників слово "мінімалізм" вважають мало не лайливими.

Чому слід замовляти дизайн саме у нас

Дизайн упаковок для друкування на флексографічному підприємстві дуже різниться від дизайну для друкування офсетним чи іншими способами друку, оскільки використовуються специфічні види фарб та плівкові матеріали, які не всотують фарбу. Крім того, флексографічні друкарські форми, з яких відбувається перенос фарби на плівку чи папір, мають свою специфіку, а саме, є гнучкими, еластичними, схильними до розтягування. Специфіка підготовки охоплює не весь флексографічний друк, а межі одного підприємства. Тобто, при підготовці слід враховувати можливості та характеристики конкретної друкарської машини і конкретних матеріалів.

Тому підготовка макетів (дизайнів) не спеціалістами в області флексо, призводить до виникнення грубих помилок при відтворюванні закладеного зображення. Виникає несуміщення фарб, муар, неспівпадіння елементів, нечитабельність елементів, неспрацювання штрих-коду, неможливість запаковування продукції на пакувальному автоматі, помилки при позиціонуванні зображення у зв’язку з неврахуванням ширини шву склеювання, та ін.

Наш фотоапаратНаші дизайнери знають можливості наших машин та властивості матеріалів. Через те саме в нас можна замовити дизайн, який не потрібно буде переробляти і який забезпечить Вашій продукції належний товарнийй вид, що в свою чергу, приваблюватиме покупців. Ми гарантуємо якість дизайну!

Крім того, у нас професійні калібровані монітори та спеціалізовані пристрої виводу кольоропроби. Тобто, ми працюємо з кольорами, які в кінцевому результаті отримуються після друку.

При умові наявності на зображеннях фотографій продукції, ми маємо технічні можливості для їх виготовлення — ширми, прожектори денного освітлення, штативи та професійниі фотоапарати.